nastavenie pohybu pozadia

 

Zameranie letných mestských táborov 2021

I.turnus 6.7 – 9.7.2021 (4 dni)  

„Z každého rožka troška“ – tradičné aktivity s výtvarnými dielničkami, tvorivými aktivitami, táborovými hrami, relaxom…

II.turnus 12.7. – 16.7.2021 (5 dní)

„Malý čarodejník“ – tábor plný kúziel, pokusov, poznávanie liečivých rastlín, výroba elixírov, zábavné hry,

III.turnus 9.8. – 13.8.2021 (5 dní)

„Potulky okolím“– spoznávanie mesta Holíč a jeho blízkeho okolia v túlavých a dobrodružných topánkach s hrami, spevom, tvorením a cestovaním…

IV.turnus 16.8. – 20.8.2021 (5 dní)

„Zahoď starosti“ – tábor plný hier, športových aktivít a výletov s tradičnými táborovými činnosťami…

Podmienky:

  • Dieťa môže byť účastníkom max. 2 táborov, do ďalších dvoch sa zapíše ako náhradník, v prípade voľného miesta Vás budeme kontaktovať

  • O uskutočnení platby za tábor Vás budeme informovať mailom

  • Prihlášky (http://cvcholic.sk/prihlasky/) treba posielať do: 31.5.2021( o mieste v tábore rozhoduje poradie prihlásených detí )

  • Sken prihlášky posielajte na emailcvc.holic1@gmail.com, do predmetu: táboralebo vyplnenú prihlášku vhoďte do poštovej schránky v CVČ, Kollárova 21, Holíč 908 51 (hlavný vchod budovy). Na prihlášku vyplňte všetky kontaktné údaje.

Oznam pre rodičov

Táborové pobyty:

 

  • Upozorňujeme rodičov , že k prihláškam detí na táborové aktivity potrebujeme prefotený  preukaz poistenca ( dieťaťa) a taktiež písomné prehlásenie o bezinfekčnosti dieťaťa (tesne pred nástupom  na tábor).

 

  • Rodičia sú taktiež povinní upozorniť vychovávateľky CVČ na prípadné alergické reakcie dieťaťa, ktoré by sa mohli vyskytnúť počas táborového pobytu ( aj alergie na chlad, na slnko, na jedlo, na kvitnúcu trávu, na poštípanie atď.)

 

  • Rodičia majú taktiež povinnosť oznámiť skutočnosť, ak  má dieťa diagnostikovaný syndróm ADD, ADHD ( čo však nie je prekážkou prijatia dieťaťa na táborový pobyt).

 

  •  Odporúčame rodičom, aby nedávali deťom do prímestského tábora cenné veci ( napr. mobil, tablet, šperky…) za stratu týchto vecí nezodpovedáme.
© 2013 CVČ Holíč login amfajnor modified the theme Suffusion powered on WordPress